НА ЖИВО: Барселона – Севиля, ранен аванс за домакините – Футбол свят – Испания

Съставите на Барселона и Севиля играят при резултат 1:0 в мач реванш от полуфиналите на Купата на Краля. В 12-та минута Усман Дембеле беше точен за домакините. Припомняме, че първият мач между двата тима завърши при резултат 0:2 за севилци.

Първият опасен момент дойде в 6-та минута, когато Усман Дембеле пробва късмета си от границата на наказателното поле, но ударът мина доста встрани.

Шест минути по-късно обаче прошка за гостите нямаше. Дембеле отново беше в центъра на събитията, след като заби неспасяем шут в горния ляв ъгъл на вратата на Вацлик за 1:0.

В 20-та минута Жоан Жордан опита да върне паритета на терена, но силният му удар от 20 метра беше блокиран в корнер.

Барселона – Севиля 1:0

1:0 – Усман Дембеле (12)

Ето и съставите на двата тима:

Барселона: Стеген, Пике, Алба, Мененгеса, Лангле, Дест, Бускетс, Френки Де Йонг, Педри, Меси, Дембеле;

Севиля: Вацлик, Кунде, Акуна, Видал, Карлос, Торес, Фернандо, Жордан, Сусо, Люк де Йонг, Ен-Несири;

Следете ни навсякъде и по всяко време с мобилното приложение на Gong.bg. Можете да го изтеглите от Google Play, App Store и AppGallery.

Източник: Gong.bg