НА ЖИВО: Ботев Пд 1:1 Етър – БГ Футбол – efbet Лига

Ботев Пловдив и Етър играят при резултат 1:1 в поредната проверка за двата тима от зимната им подготовка. Срещата се играе на клубната база на „канарчетата” в Коматево.

В Gong.bg ще проследим развитието на срещата на живо.

Срещата в Коматево започна двуостро и още в първия четвърт час на двубоя двата тима успяха да си разменят по едно попадение. Резултатът бе открит от домакините чрез Славчо Шоколаров в 6-ата минута. Футболистите на Етър сгрешиха при изнасянето на токата, Шоколаров получи отдясно и проби добре финтира бранител на гостите и с удар в далечния ъгъл не остави шансове на Христо Иванов.

Възпитаниците на Александър Томаш обаче отговориха бързо. Още в 13-ата минута те успяха да изравнят резултата след неразбирателство в отбраната на домакините. След центриране от фал, никой в жълто не успя да играе с топката и тя бе засечена с глава от футболист на великотърновци за 1:1.

Малко след изравнителния гол домакините трябваше да направят принудителна смяна в състава си, след като контузия получи Виктор Генев. На негово място в игра се появи Атанас Чернев.

LIVE / БОТЕВ ПД – ЕТЪР 1:1

1:0 Славчо Шоколаров 6′

1:1

Ботев Пловдив: 1. Янко Георгиев, 28. Филип Филипов, 4. Виктор Генев, 25. Станислав Работов, 26. Мите Цикарски, 18. Бисер Бонев, 24. Кевин Янсон, 27. Иван Василев, 88. Славчо Шоколаров, 22. Рада Ребей, 9. Атанас Илиев

Етър Велико Търново: 1. Христо Иванов, 72 Марк Едур, 26. Мариян Иванов,81. Венелин Филипов, 18. Никола Фемиа, 20.Яни Пехливанов,11. Даниел Младенов, 7. Милчо Ангелов, 22. Ловре Кнежевич, 83. Алдаир Ферейра, 44.Божидар Кацаров

Следете ни навсякъде и по всяко време с мобилното приложение на Gong.bg. Можете да го изтеглите от Google Play, App Store и AppGallery.

Източник: Gong.bg