НА ЖИВО: Уест Хем 1:0 Ман Сити – Футбол свят – Англия

Отборите на Уест Хем Юнайтед и Манчестър Сити откриват кръга във Висшата лига и играят при резултат 1:0 на „Лондон Стейдиъм”. Михаил Антонио откри резултата в 18-ата минута.

Срещата може да гледате по DIEMA SPORT 2, а „чуковете” влизат в страхотно настроение в мача, след като вкараха три безответни гола след 82-ата минута при визитата си на Тотнъм миналия кръг, за да се доберат до равенството.

Срещата на „Лондон Стейдиъм“ започна обещаващо, след като нито един от двата отбора не разчете да се защитава.  В шестата минута дойде първият сносен шанс за двата отбора. Жоао Кансело стреля мощно от далечно разстояние, но ударът му премина встрани. В 13-ата Сити разигра спокойно топката, а накрая Гюндоган опита късмета си от границата на наказателното поле, но неточно.

Така дойде 18-ата минута, когато Михаил Антонио реализира впечатляващ гол след задна ножица отблизо във вратата на Едерсон за 1:0.След допуснатия гол Сити опита бързо да върне пасива си, а в 25-ата минута Кансело намери вдясно на наказателното поле Марез, който стреля от легнало положение, но вратарят Фабиански улови.

Стартовите състави:

УЕСТ ХАМ: Фабиански, Кресуел, Балбуена, Огбона, Масуаку, Райс, Сучек, Куфал, Форналс, Боуен, Антонио

МАН СИТИ: Едерсон, Уокър, Диас, Гарсия, Кансело, Гюндоган, Родри ,Силва, Стърлинг, Марез, Агуеро

Следете ни навсякъде и по всяко време с мобилното приложение на Gong.bg. Можете да го изтеглите от Google Play, App Store и AppGallery.

Източник: Gong.bg